LT Game Jam 2022 Šiauliuose

2022 m. Sausio 28–30 dienomis Lietuvą ir pasaulį sudrebins kasmetinis žaidimų kūrimo festivalis „Global Game Jam“.

Pasaulinės šventės metu tūkstančiai žaidimų kūrėjų iš viso pasaulio susirenka vienam savaitgaliui, kad sukurtų naujo žaidimo prototipą.

Lietuvoje „Global Game Jam“ renginiai organizuojami jau dvidešimt metų!

Šiemet dėl pandeminės situacijos Lietuvoje „Game Jam“ vyks hibridiniu formatu: visame renginyje bus galima dalyvauti internetu, o gyvai dalyviai kviečiami burtis į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką.

Renginio atidarymas vyks penktadienį, sausio 28 d. nuo 19 val., uždarymas planuojamas sekmadienį, sausio 30 d. nuo 16 val.

Atidarymo metu bus pristatoma šių metų renginio tema, skiriama laiko kartu pagalvoti apie galimas žaidimų prototipų idėjas ir suformuoti ar susirasti komandą.

Renginio uždaryme bus peržiūrimi per savaitgalį visoje Lietuvoje sukurti žaidimų vaizdo klipai, balsuojama – planuojama išrinkti labiausiai patikusius projektus.

Norint dalyvauti gyvai, būtina registracija „Eventbrite“ platformoje:
https://www.eventbrite.com/e/lt-game-jam-2022-siauliai-tickets-246690868027.

Dalyvavimas žaidimų kūrimo maratone yra nemokamas.

Visas „LT Game Jam 2022“  veiksmas internete vyks naudojant „Discord“  serverį: http://discord.gg/ltgamejam.

Renginio metu dalyviai kviečiami ne tik kurti žaidimų prototipus, bet ir paklausyti pranešimų, susipažinti su naujomis ir jau populiariomis žaidimų kūrimo technologijomis, išgirsti vertingų praktinių patarimų, kurie pravers siekiantiems perteikti savo idėjas žaisme ir renginio metu kuriamuose prototipuose. Žaidimų kūrimo maratone bus galima sužinoti apie karjeros kelius ir galimybes itin sparčiai augančioje Lietuvos žaidimų industrijoje.

Daugiau informacijos apie „LT Game Jam 2022“: https://www.gamejam.lt/.